Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om ni vill veta mer om hur vi kan lösa era behov av komponenter och montering.

Offertförfrågningar:
E-mail: forfragningar@omek.org

Ritningsändringar:
Email: ritningsandring@omek.org

Ni når oss enklast på:
Telefon: 0144-156 50
E-mail: info@omek.org

Vår besöksadress är:
Industrigatan 12
599 33 ÖDESHÖG

Öppettider:
Måndag – torsdag: kl 07.00 – 16.30
Fredag: kl 07.00 – 12.00
Lunchstängt: kl 12.00 – 12.30

Direktkontakt

Jan Dacksjö
VD
Jan@omek.org
073-413 43 62

Kristina Dianadotter
Leveransbevakning
Kristina@omek.org
0144-156 83

Sverker Larsson
Order/Leveranser
Sverker@omek.org
0144-156 73

Daniel Andersson
Beredning / Offert
Daniel@omek.org
0144-156 78

Bo Ekholm
Inköp
Bo@omek.org
0144-156 79

Daniel Lindholm 
Kvalitet
Daniel.L@omek.org
0144-156 76

Christine Wettergren
Ekonomi/Lön
Christine@omek.org
0144-156 84